S narozením dítěte mnozí rodiče dělají jednu a tu stejnou chybu

Více k tomuto tématu: studentské židle
S narozením dítěte mnozí rodiče dělají stejnou chybu – oni nakupují-neomezený počet hraček svému , aniž by přemýšlel někdy o jejich výhodách a účelu. Mezitím, dítě pro správný vývoj potřebuje, není příliš mnoho, a část hraček je docela možné udělat na vlastní pěst.

Při výběru nové projekční hračky podívejte se na věk dítěte a jeho fyziologické schopnosti. Tak, v prvních týdnech po narození jsou děti hodně spí a málo reagují na to, co se děje kolem, zrak ještě není zcela. Ale děti neomylně poznají tvář své matky a učí se vyjadřovat svou radost, úsměvy a . Můžete pověsit nad postýlku jednoduchý chrastítko nebo obsáhlé namalovat a tím zahajovat ji se zavřenýma k zaměřit na předmět. Již od druhého měsíce je možné potěšit , nebo self-made. Předpokládá se, že novorozenci nejlépe rozpoznatelná černobílé obrázky, několik malých obrázků nad dítě přinese značný prospěch. Líbí děti a zrcadlový folie, oni s úsměvem při pohledu na svůj odraz.

Od třetího měsíce málo snaží sám vzít a držet v ruce předmět. V této fázi můžete použít malé , plyšové hračky s , seznámit dítě s různými tvary, barvami a texturami. Smyslové vývoj je velmi důležité pro dítě, a to nejen pozná svět “na dotek”, ale také vyvíjí velké a drobné motorických rukou. Nabídku dítě hrát si s různými materiály, řekněte o nich.

Rozvíjet sluch dítěte, představte ho s celým světem zvuků. To lze provést pomocí toy hudebních nástrojů, knih- “” a, samozřejmě, vzorky klasické hudby, napsaný speciálně pro děti. Dokonce i když nemáte v plánu dát dítě do hudební školy, rozvoj sluchu pozitivní dopad na učení se cizích jazyků ve škole.

Pomocí , předmětů, jasných hraček mohou rodiče povzbudit své roll na břicho a plazit se. Kladen na ručku nebo nožku dítěte dinged náramek a postupně začne sladit své pohyby s odchozí zvuk a seznámit se s částmi svého těla.

Ve věku od 6 měsíců do jednoho roku u dítěte probíhá vývoj ve velkém měřítku a jemnou motoriku, se snaží sbírat , sbírat díly k rámcům- a pestrá , s radostí kreslí barvami. V tomto období se děti učí pracovat různými předměty, začínají rpg hry.