Nákup otázka nábytku pre dom, skôr či neskôr sa stáva dôležité v každej rodine

Nákup otázka nábytku pre dom, skôr či neskôr sa stáva dôležité v každej rodine. Obstaranie nového nábytku je pomerne ťažké a časovo náročný proces, pretože sa obvykle predáva po dlhú dobu, a po celú dobu životnosti nábytku by sa zdobia nielen svoj domov, ale tiež byť odolné a ľahko sa používa. Preto je potrebné brať vážne nákupe nového nábytku.
3
Ak chcete začať premýšľať o dizajne miestnosti, za ktorý predával nábytok a neskôr, pri hľadaní vhodného možnosť dať prednosť zvolenému štýlu zistiť viac. Tým sa zníži značné množstvo času na overenie možnosti vrátane širokú škálu nábytku na trhu.

Nie je nutné zvoliť nábytok s očakávaním, že jeho návrh bude stále relevantné po celý čas prevádzky ako módny mení s časom a stáva sa zastaraný, aj keď dnes bolo považované za inovatívne a moderné, hlavná vec, že nábytok bol kvalitný a vám páčil.

Pri nákupe nábytku pre seba, musíte zadať svoj rozpočet a pokúsiť sa ísť za nimi. Aby bolo možné kúpiť všetok nábytok, ktorý ste plánuje kúpiť.
Ak chcete kúpiť nábytok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov nestačí len zhromaždiť potrebnú sumu peňazí. Potrebujeme racionálny a úmyselný prístup k riešeniu tohto problému, a potom váš nákup vám prinesie len pozitívne emócie z príspevku vnútorného priestoru a jednoduchosť použitia. Začnime od naopak – od toho, čo možno považovať za ekologicky “špinavého” nábytok. A to je – je to, že “delí” nás nezdravé chemikálie. Najpopulárnejšie z nich v modernej výrobu nábytku – formaldehyd, bezfarebný toxických plynov s charakteristickým štipľavým zápachom. Že vyčnieva z drevenej dosky (drevotrieskové dosky), z ktorých prevažná časť je vyrobená z moderného nábytku (obsahujú formaldehydové živice). Aj keď teoreticky pre použitie vo výrobe nábytku materiály škodlivé látky by mali byť v bezpečných medziach, žiada o zdravie človeka – prečo sa pridať k tým, a tak zákonite nás obklopujú kúpiť tu?

POLE. Záver: čistiť nábytok by mal byť vyrobený len z prírodných materiálov – napríklad masívneho dreva. Ale to nie je tak jednoduché. “Pri výrobe akéhokoľvek nábytku má byť použitý lak Drevo -. Živú hmotu, – hovorí obchodný riaditeľ skupiny spoločností” Eco nábytok “Oleg Podgurskiy. – Dýcha, môže absorbovať vlhkosť, tak aby ju zachránil, bez laku akýmkoľvek spôsobom”. Avšak povlaky môžu byť na inom základe, vrátane vody, a sú takmer bezpečné z hľadiska ochrany životného prostredia.

A opäť, nie vždy prirodzenosť dreva je jeho čistota a bezpečnosť. Podľa Oleg Podgursky, stromy a lístia kryt – vzduchových filtrov. A v prípade, že strom rastie v niektorých znečistenom prostredí (napríklad v oblastiach postihnutých po havárii v Černobyle), všetko žiarenie a chemikálií prítomných vo vzduchu, sú absorbované do dreva a dlho je uložený. Svedomití výrobcovia, samozrejme, “špinavé” Drevo sa nepoužíva, ale pokušenie je vždy tam, ako ušetriť na materiálu, najmä pre malé firmy penumbral. Takže pri nákupe nábytku sú vždy záujem o osvedčenie zhody na hygienických požiadavkách.

Dyha. Okrem toho, ako bolo uvedené Podgurskiy, aby čo najviac z celého povrchu dosky nábytku je takmer nemožné – príliš drahé. Z tohto dôvodu, takzvaná drevené dosky (z lepených drevených tyčí), pokryté prírodnou dyhou. Avšak, a nábytok, kompletne vyrobený z nej tiež shope tu, relatívna vzácnosť. Veľa je často vyrobené z dreva len fasády a bočná stena – drevotrieskové dosky s vysoko kvalitnou prírodnou dyhou. Mimochodom, v Európe hrúbke prírodnej dyhy 1,5 mm je už považovaný za masívneho dreva. Záver je nasledovné: keď si kúpite “eco-friendly” alebo “drevo” nábytok, tam je vždy pocit úžasu, ako sa vyrába.