Najmłodszy Frydek nie chce zawstydzić ojca i brata.

Wreszcie! Siedemnaście letni Christian Frydek zobaczyć pierwszy start ligi. W hierarchii rodzinnej i stanąć obok mojego ojca Martin, gwiazda Sparty w drugiej połowie lat osiemdziesiątych i na początku lat dziewięćdziesiątych, a następnego čtyřiadvacetiletého brat gwiazdy obecne, jednak jesteśmy marodící. W niedzielę przed Karwinie chrześcijaninem zdobył pierwszych dziesięciu minutach lig.

“Trochę nerwowy jestem, ale padł mi bardzo szybko. Na boisku Poszedłem do rozhodnutého stan. Po tym wszystkim, byłem na boisku do około dziesięciu minut, bardzo mi brakowało, “powiedział z uśmiechem.” Pójdę na ławce, mój trener powiedział Bet-at-home w sobotę. To było wspaniałe uczucie, ale spałem dobrze. Nie mogłem się doczekać i nadzieję oni się na planie., że udało mi się spełnić moje dzieciństwa i marzenia tak duża. grałem dla ligi “, dodał.

rady taty: Pierwsze dotknięcie piłki uspokoić
Christian, który urodził Frýdkovým w Leverkusen, gdzie grał mój tata, moja rodzina dwa dobre mentora. “Coś porady. Zwłaszcza mój tata powiedział mi, że pierwsza kula po prostu się nie stało, ale to działało. Pierwszy kontakt z balonem jest ważne, aby uspokoić, “powiedział. Dobrze wiedzieć, że nazwa Frydek ma dźwięku Sparta.” Mój tata był jednym z zwolenników głównie w latach dziewięćdziesiątych, starszy brat Martin Bet-at-home zdobył również nazwę. Teraz to do mnie. Oczywiście, Frýdkům nie chcą wstyd, ale nie wiąże się do mnie, a wręcz przeciwnie, motywuje, “powiedział z dumą.

Gdy wsiadł, wybielacze oklaskiwała go ciężko. Również pochwalił każdy jego kontakt z piłką. “Oczywiście, że mają te reakcje postrzegany, to było bardzo miłe i zachęcające, podobało mi się,” uśmiechnął Bet-at-home [goldbets.pl] się złośliwie. Miał nadzieję, że liga będzie grać trochę wcześniej. W lecie był w przygotowaniu áčka, ale po austriackiej koncentracji wrócił do juniorów.

Może nawet przeciwko Southampton
“Krótko po powrocie do młodzieży, że został ranny, więc wszystko uległo spowolnieniu, ale starałem się być wykute szansę wrócić do A-Team. Grałem głównie dla U19, w tym młodzieży Lidze Mistrzów. Wierzyłem, że szansa przyjdzie, jeśli chcesz coś osiągnąć, trzeba w to wierzyć i idź do niego. Ze względu na kontuzje jest on obecnie juniorem w ACK wielu facetów. Trener Holoubek nas zna i ufa nam. Każdy chce pokazać zaczep utrzymać drużynę, choć chłopaki wrócą. Jest to oczywiście moim celem, “powiedział przekonująco.