Jasné barvy, zrcadla a chytrý úložný prostor

Jasné barvy, zrcadla a chytrý úložný prostor – pokud budete postupovat podle těchto doporučení, bude váš malý byt se objevují dvakrát víc než ve skutečnosti je.
Techniky návrhu pro výběr nábytku
v malém bytě
Naše rada není o tom, jak zvětšit prostor vizuálně malý byt, a jak zvýšit je to pravda.
Velké vysoké místnosti, prostor pro realizaci nejodvážnějších rozhodnutí design – to není pro ty, kteří mají bojovat o každý centimetr a být docela zvadlý a obezřetné při výběru nábytku a doplňků, které pomohou ušetřit místo.

Je dobře známo, že pro malé byty je lepší zvolit světlé barvy jsou reflexní povrchy a zrcadla, která opticky zvětšit prostor.
Ale jak si vybrat nábytek?

2

To, co není vidět, to neexistuje.

Mnoho majitelů malých bytů zkusit použít obyčejné standardní nábytek, a zároveň se snaží udržet smysl pro vizuální prostor, ale měla udělat pravý opak.

Ideální pro malé místnosti vhodné pro skříně ve zdi a výšku od podlahy ke stropu se slepými dveřmi, které zakrývají všechny věci. Mnozí z nás udělat pravý opak, a zvolte skříňky s průhlednými dveřmi koupit zde.

jak si vybrat nábytek pro malé byty

To je špatně z několika důvodů. Za prvé, prostor s velkým počtem malých věcí má zaplněný vzhled. Za druhé, skleněné police nás zavazují zajistit ubytování krásné věci, to není vždy praktické a pohodlné. Budete moci efektivněji využít úložný prostor, když se skrývá za zavřenými dveřmi.

Pokud nemáte na výběr a vy budete muset omezit na standardu nábytku, pak je lepší postavit ve falešných výklenku, že se spojila se zdí. Nebo nejjednodušší možnost – malovat na zeď, která je zařízena ve stejné barvě jako nábytek a tak “schovat” ji.

Stejná rada pracuje na dveře, které vedou z chodby do koupelny. Pokud vaše finance dovolí, ideálním řešením je instalace zrcadlo (možná lehce tónované podle svých interiérových dveří), které budou ve stejné rovině se stěnou bez obalů. Tyto dveře-nevedimki bude všechno jen velké zrcadlo na chodbě.

Dveře pro malé byty

Nábytek nemůže pracovat zadarmo.

Uvidíme, jestli ve svém bytě nábytku zjistit více, který funguje jen občas? Možná je to jídelní stůl se čtyřmi židlemi v čekají hosty nebo postel pro hosty? Pokuste se zachránit peníze a tady. To neznamená, že musíte přijímat návštěvy a spát na podlaze. Existují různé a mnohem více racionální volby.

V současné době existuje mnoho návrhů na nábytkářské firmy, které nabízejí není obvyklé skládací pohovky, a plné postele s ortopedické matrace, které jsou transformovány do pohovkou. Snad pro svůj malém bytě, že by bylo praktické řešení.

Stejné jídelní stoly může být skládací a skládací. Přidejte k nim skládací židle, a ještě lépe a bezpečněji – stohovatelný. Čtyři nebo osm sedadel tedy vyžadují tolik místa jako jeden celek.

Kouzlo otevřených prostorů.

Návrháři doporučujeme, pokud je to možné, jedna stěna v místnosti odejít téměř žádný nábytek a zdobí ji s moderními fototapet s přírodními motivy nebo scenérie. Vizuálně, otevřený prostor s krásným pohledu, když vaše koupelna je “exit” na slunné terase nebo na zahradě, přidejte jedinečné kouzlo přírody ve svém malém pokoji.

Stejný účinek je dosaženo použitím zobrazit více velké zrcadlo na stěnu nebo umístění na stěně velké amatérské fotografie.

free foto koláž na zeď otevírá prostor v malé místnosti

použití zrcadla na volné zdi v malé místnosti

Můžete si najít cestu ven pomocí vestavěné skříně s tisk fotografií fotografické obrazy nebo závěsy.

Pokud můžete postupovat podle těchto pravidel, váš malý byt je světlý a prostorný. Kromě toho vaše dítě vám umožní ušetřit na účty a majitelé velkých bytů můžete jen závidět!