Drsný Fury opäť šokuje: Snáď ma zabíja skôr, než zabijem sám seba

Majster sveta v boxerské ťažkej váhe Tyson Fury sa v posledných mesiacoch opíjal a bral kokaín, aby sa vyrovnal s depresiami. Kontroverzný Brit, ktorý v pondelok oznámil koniec kariéry a po troch hodinách ho poprel, to uviedol v rozhovore pre časopis Rolling Stone. “Dúfam, že ma niekto zabije, než zabijem sám seba,” vypustil ďalší z ostrých výrokov.

“chľastal som celé týždne a bral kokaín. Jedine to mi pomáhalo vyrovnať sa s depresiami,” uviedol Fury. “Bral som veľa kokaínu. Fakt veľa. A prečo by som nemohol? Je to môj život, nie?Nie je to látka zvyšujúca výkonnosť, “povedal dvadsaťosemročný šampión organizácií WBA, WBO a IBO v rozhovore, ktorý vyšiel v utorok.

Kokaín vraj začal užívať v posledných mesiacoch a 1. októbra s tým prestal.” Iné drogy som v živote nebral, “povedal Fury, ktorý mal podľa informácií televízie ESPN pozitívny test na kokaín pri mimosúťažnej kontrole 22. Bet365-Otvorte si účet septembra.

Nikdy však podľa svojich slov neužíval drogy v čase, keď boxoval.” Ani náhodou, žiadne drogy. Nikdy som nebral drogy, aby mi pomohli v boxe. V živote som nebral látky zvyšujúce výkonnosť, “dušoval sa.

V júni udelila Furymu britská antidopingová agentúra UKAD predbežný dištanc.Dôvodom bol pozitívny test na anabolický steroid nandrolon, ktorý mal boxer vo februári 2015 – teda deväť mesiacov predtým, ako senzačne porazil Ukrajinca Vladimira Klička a pripravil ho o tituly WBA a WBO.

“Ak som mal vo februári pozitívny test, prečo ma potom nechali v novembri boxovať s dlhoročným šampiónom a vziať mu všetky jeho pásy? Prečo mi nezakázali boxovať vv februári? ” uviedol v časopise Fury, ktorý trvá na svojej nevine as UKAD sa chce súdiť.

Nebol som v telocvični už niekoľko Bet365-Bonus zadarmo mesiacov, priznal

Fury sa mal štyridsaťročnému Kličkovi postaviť v odvete 9. júla , kvôli zraneniu členka ju ale zrušil.Zápas bol preložený na 29. októbra, ale na konci septembra Fury stretnutia znovu odvolal.

Ako priznal pre Rolling Stone, súboje proti Kličkovi vzdal kvôli tomu, že prakticky netrénoval. “Aby som pravdu povedal, je to tak. Nebol som v telocvični už niekoľko mesiacov,” uviedol s tým, že tréningový kemp v Holandsku opustil v máji a odvtedy netrénoval.

Potom začal jeho kolotoč opíjanie sa a užívania kokaínu. “Lekári tvrdia, že mám verziu bipolárnej poruchy. Som maniodepresívna,” charakterizoval svoj stav muž, ktorý podľa všetkého čoskoro o svoje tituly príde. Pásy mu môžu byť odobraté kvôli dopingu alebo aj kvôli tomu, že od ich zisku uplynie v novembri rok.

stávkové bonusy online